koloperuna (koloperuna) wrote,
koloperuna
koloperuna

АфишаВ концерті композиції з стародавнього та сучасного репертуару "Рун" у виконанні колишніх і теперішніх учасників, демонстрація архівних фото- і відеоматеріалів, а також інші сюрпризи. Очікується участь у концерті і спеціальних почесних гостей. Концерт відбудеться в суботу 3-го лютого о 19.00 за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська 32 (Спілка композиторів України). Вхід 15 грн.
...

Гурт RÚN ("Рун") був заснований у 2001 році і став втіленням "кельтоманії" його учасників та їх прагнення до творчого розвитку. З того часу ми виконуємо традиційну музику кельтських народів у тій формі, якій вона існує зараз, головним чином фокусуючись на музиці ірландській. Ми вивчаємо і намагаємось відтворювати автентичну манеру виконання музики кельтських народів з використанням традиційних музичних інструментів.
Протягом п'ятирічної історії гурт витупав з численними концертами в Києві та інших містах України, а також в Росії та Білорусі. Учасник багатьох фолк-музичних фестивалів, зокрема "Країна Мрій-2006". Докладну інформацію про гурт можна отримати з офіційного веб-сайту "Рун" www.run.in.ua.

via http://community.livejournal.com/kiev_afisha/541952.html

нада будет сходить )))
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment